image31
image32

Kick boks, farklı tekniklerin içinde yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelemesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur. 

  Antrenmanda yüksek güç gerektiren bu spor, diğer birçok spordan daha fazla enerji ve kalori harcamanızı sağlar sizi forma hızlıca sokar.image33

Muay Thai Tayland'da ortaya çıkan yumruk, diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı bir dövüş sporudur. Tayland Boksu olarak da bilinmektedir. Muay Thai'de tekme, yumruk ve blokların hepsinde bütün bedenin kalçanın dönüşüyle birlikte kullanılması söz konusudur ve bu tekniklere diğer savaş sanatlarından daha yavaşlık vermekle birlikte daha büyük bir güç kazandırmaktadır.
image34

iki rakip arasında düzenlenen yumrukla saldırı ve savunmaya dayanan amatör ya da profesyonel olarak katı kurallar çerçevesinde yapılan bir spor dalıdır. Aynı zamanda boks, güç, dayanıklılık ve ciddi cesaret isteyen bir spor türüdür.image35

Mixed Martial Arts (MMA) yani ''Karma Dövüş Sanatları'' diğer dövüş sporlarında kullanılan, çok geniş savunma, mücadele ve atak teknikleri içeren bir savunma sporudur. MMA birçok dövüş sporunun birleşmesi sonucu ortaya çıkmıştır. Hem yer teknikleri hemde ayakta vuruş teknikleri öğretilir.


image36

Kickboks Kids grubumuzun amacı bedensel ve bilişsel gelişmesinin en önemli dönemlerinde olan 6-9 yaş arası oyun çağı çocuklarının psikomotor becerilerini geliştirmek ve spor disiplinini karakterlerinin bir parçası haline getirmektir.


image37

Bu ders cardio ağırlıklı bir derstir. Derste kesinlikle bir antrenman partneri yada rakip yoktur, sadece torba ile çalışırsınız. Dersteki hoca size torba üzerinde yapacağınız kombinasyonları verir ve siz belirli bir süre içinde bu kombinasyonları uygularsınız. Zaman aralıklarında hoca sizlerden torbadan ayrılmanızı ve belirli Fitness haraketleri yaparak aktif dinlenmenizi ister. Bu ders size yüksek kalori harcamanızı sağlarken, yumruk ve tekme tekniğinizi düzeltir ve vuruş gücünüzün artmasını sağlar. 

image38

Brazilian Jiu-Jitsueklem kilitleri ve boğma hareketleri barındıran ve yer dövüşüne odaklanan bir mücadele sporudur. Kelimenin tam anlamıyla jū, Japonca'da "yumuşak, nazik" anlamına gelir ve jitsu "sanat", "teknik" anlamına gelir. Dolayısıyla, "bilinçli sanat, nazik sanat" anlamına gelmektedir.

image39

BJJ Sporunun kimono olmadan yapılan stilidir. Güreş teknikleri ve tutuşları daha ön plandadır. Nogi/ Submission wrestling, günümüzde MMA sporu ile uğraşanların öğrenmesi gereken bir stildir. Rashguard, şort, tayt vb. kıyafetler giyilir.

image40

Brazilian Jiu Jitsu, çocukların erken yaşta başlayabileceği en sağlıklı fiziksel aktiviteler arasındadır. Genç yaşta öğrenilen, benimsenen sporcu kültürü ve disiplini onların sağlıklı birer atlet olmasını sağlayacak ve aynı zamanda gelecek hayatlarını da pozitif bir şekilde etkileyecektir. 

image41

Aikido yalnızca bir spor değil, bedenin, ruhun ve aklın eğitim sürecidir. Aikido eğitimi sayesinde korkularınız ile yüzleşerek kendinize olan güveninizi geliştirmenin ve kişisel egoyu yapıcı-mücadeleci ruha dönüştürmenin yoludur.
Hiçbir Aikido tekniği, saldırı ile başlamaz. Aikido çalışmalarının temel amacı, İnsanın bencillikten arınması, duyarlı ve saygılı olmasıdır. O’Sensei’nin deyişi ile Aikido, ‘‘Evrenin maneviyatının kabul edilmesi ve doğadaki her varlığın korunmasıdır. Öyle ki, değil insanlara zarar vermek, mecbur kalmadıkça savunma amacıyla bile yapılmaz.  
Bu sebeple Aikido, “Beyefendilerin Savunma Sanatı” olarak bilinir.

image42

Birebir Özel dersler, sizin ve özel ders antrenörümüzün uygun olduğu ortak saatlerde yapılır. Sizinle yapılan ön görüşmeden sonra sizin özel ders almaktaki amaçlarınıza, spordan beklentilerinize, fiziksel özelliklerinize göre bir program hazırlanarak idmanlara başlanır. Özel dersler gelişim açısından daha hızlıdır ve grup dersindeki eksikleri tamamlamak için değerlendirilebilir.